O mně

Jmenuji se Marek Břeska a narodil jsem se 13. 5. 1991 v Praze.

Sportu se věnuji od svých šesti let až do současnosti. Odjakživa jsem ke sportu tíhnul a věnoval mu většinu svého volného času. Jsem přesvědčen, že sport dělá člověka lepším a kromě fyzické kondice má blahodárný vliv i na  stránku psychickou.

V průběhu svého života jsem se aktivně věnoval především fotbalu a později florbalu. Oběma sportům se věnuji dodnes, avšak pouze na rekreační úrovni.

Proč jsem přestal s těmito sporty? Učarovala mě posilovna! Fitness se věnuji od svých patnácti let a mám tak na svůj, poměrně útlý věk, dostatečné zkušenosti s nejrůznějšími tréninkovými plány a suplementy. Svým klientům  nabízím tréninkové možnosti, s kterými mám osobní zkušenost a vím, jak která činnost funguje a čeho je možné dosáhnout. Sám jsem ve svých sedmnácti  letech vážil 72 kg (při výšce 198 cm). V současnosti disponuji 100 kg při minimálním obsahu tělesného tuku v těle. Poznal jsem na sobě, že správné tělesné konstituce je cvičením a stravou možné dosáhnout, stačí jen chtít a vědět jak na to.

V současnosti  kromě fitness studuji  na vysoké škole a proto si dobře uvědomuji, že jen málokdo může věnovat fitness 100% svého volného času. Mnou nabízené tréninkové plány jsou pochopitelně koncipovány s ohledem na tuto skutečnost.

Svým klientům nabízím vedení tréninků, sestavení tréninkového plánu či jídelníčku a to všechno v přátelské a tolerantní atmosféře. Budu vás motivovat a podporovat k dosažení  co nejlepšího výsledku, protože to bude náš společný cíl. Od svých klientů očekávám zodpovědný přístup  a dodržování stanovených plánů, neboť jen tak docílíme toho, co opravdu chcete – lepší postavy, vyššího sebevědomí a lepší psychické pohody.

about photo


Marek Břeska - osobní fitness trenér info@mbfitness.cz +420 728 083 757 Marek Břeska - Facebook

Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter